Home Aktualitet Berisha: Beto...

Berisha: Betohemi në Zot se nuk e lejojmë Ramën të na rrëmbejë emrin e PD!

157
0

Kryetari i demokratëve Sali Berisha, në takimin e 32 vjetorit të PD Kurbin ka paralajmëruar kryeministrin Edi Rama për tentativat e tij për të rrëmbyer PD-në.

Berisha deklaroi se:”Dhe sot mendon se do të mund të rrëmbejë Partinë Demokratike. Sot, ky bastard mban peng në kundërshtimin më flagrant, më primitiv vendimin e Gjykatës dhe beson se në këtë mënyrë do të parandalojë fitoren e Beharit, Pashkut, Albertit, fitoren e demokratëve në mbarë Shqipërinë. Mendon se në këtë mënyrë do të mbrojë monizmin e tij. Por ja ku jemi këtu të betohemi në flamur, para zotit se gjë në botë s’do na pengojë pa përmbysur monizmin e Edi Ramës. Ne do fitojmë!”- përfundon Berisha.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit