Home KRYESORE Berisha njoft...

Berisha njofton: Të gjithë para Parlamentit të hënën. Hidhen tymuese dhe sende drejt kryeministrisë

286
0

Protesta me fjalime u mbyll, por sapo mbaroi fjalën e tij Berisha filluan të hidhen sende dhe tymuese drejt kryeministrisë. Dera e kryeministrisë është mbushur me tym dhe sende zjarri.

Forcat speciale u vendosen në pozicion sulmi.

Në mbyllje të fjalimit Berisha lajmëroi turmën se ditën e hënë duhet të vijnë para parlamentit.

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit