Home KRYESORE Berisha sot n...

Berisha sot në Shkodër. Organizatorët do ta presin që në hyrje të qytetit me qindra makina

822
0

Ish-kryeministri Berisha sot do jetë në Shkodër.

Ditën e sotme në orën 18:00 në Kinema Milenium, ish-Kryeministri Sali Berisha do të zhvillojë në Shkodër takimin e 5-të me bazën e Partisë Demokratike, pas vendimit të kryedemokratit Lulzim Basha për përjashtimin e tij nga grupi parlamentar.

Lideri historik i PD fton demokratët të bëhen e pjesë e “foltores për një Parti Demokratike më të bashkuar dhe më të fortë”.

Por organizatorët e takimit kanë menduar se do ta presin me flamuj të PD-së dhe flamuj kombëtarë që në hyrje të Shkodrës, me qindra makina, si dikur.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit