Home Aktualitet Berisha trego...

Berisha tregon bisedën me studenten: Çfarë t’i kërkojmë Ramës, kur Basha s’na jep të drejtat

73
0

Pjesë e diskutimit që Sali Berisha po mban me demokratët në Durrës, ishte dhe biseda që ish-kryeministri ka pasur dje me një studente. ”Takova dje një student, tha se ishte kandidate në Këshillin Kombëtar, por nuk kishte fituar. Shkova të kërkoja të drejtën time, më tha, por jo, nuk ndodh kjo gjë. Çfarë mund t’i kërkoj Edi Rama, më tha, kur kryetari im s’më lë të numëroj votën”,-tha Berisha.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit