Home ShowBiz Besi dhe Xhen...

Besi dhe Xhensila manovër me divorcin për të shpëtuar pasurinë!

137
0

Prej disa ditësh, rrjeti po zien sërish pas lajmit se Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaji i kanë dhënë fund martesës së tyre.

Dhe pse prej çiftit nuk kemi asnjë deklaratë, lajmi për ndarjen e tyre vazhdon të qarkullojë kudo.

Gjatë një interviste të zhvilluar së fundmi avokatja Nexhi Beqiri ka folur lidhur me çiftin ku ka deklaruar se ata janë nën hetim pasurie dhe se po luajnë me divorcin për të shpëtuar gjysmën e pasurisë.

‘Çiftet që ndonjëherë nuk e kanë një pasuri të vërtetuar, natyrisht për një kontroll që mund të vijë për arsye të ndryshme hetimi të cilat i dijnë ata që hetojnë bëjnë një zgjidhje martese në mënyrë që çfarë mund të shpëtojnë nga kjo pasuri’- ka deklaruar avokatja Nexhi Beqiri.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit