Home ShowBiz Besojeni ose ...

Besojeni ose jo, por Kim ka 30 mijë veshje

139
0

Kim Kardashian ka 30,000 veshje, që sigurisht i ka veshur përgjatë viteve të fundit. Së fundmi në episodin e fundit të “The Kardashians”, Kim po mundohet të gjejë sensin e ri të modës pas ndarjes nga Kanye West.

Më përpara Kanye West ka ndikuar në stilin e veshjes së Kim, ndërsa sot ajo po mundohet të krijojë stilin e saj të veshjes.

Asaj iu bashkua publicistja e saj, e cila tregoi se Kim ka një kujtesë të mahnitshme duke identifikuar se çfarë veshje kishte veshur në një datë të caktuar dhe detajet që kishte përdorur.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit