Home ShowBiz ”Big Br...

”Big Brother Albania Vip 3” e ka një datë, ja kur do të fillojë

882
0

Pas suksesit të jashtëzakonshëm, ku edhe u krijua fenomeni Luioz Ejlli, ”Big Brother Albania Vip 3” do të fillojë në vitin e ri, 2024. Këtë e ka bërë me dije vetë faqja përmes një postimi në Instagram.

Ai është një show televiziv që zhvillohet tërësisht brenda kufijve të një shtëpie, krijuar posaçërisht për personat e famshëm që bëhen pjesë të këtij programi, duke u cilësuar me titullin banorë.

Prej muajsh tashmë është konfirmuar nga vetë producentët e këtij spektakli se do të ketë një edicion të tretë të “Big Brother Vip” dhe të gjithë po e presin me padurim.

Deri më tani kanë qenë të shumtë emrat e personazheve VIP, të cilët janë aluduar se do të jenë pjesë si banorë këtë edicion, por ende nuk është konfirmuar asgjë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit