Home ShowBiz “Big Brother ...

“Big Brother VIP Albania 3” pranë nisjes! Dritat e shtëpisë do të ndizen në…

928
0

“Big Brother VIP Albania 3”, spektakli më i ndjekur në Shqipëri, do të nisë në muajin janar të vitit 2024. Lajmi u konfirmua zyrtarisht në “Dancing With The Stars”, ku u prezantua promoja e shtëpisë më të famshme në vend.

Prej kohësh tashmë është konfirmuar nga vetë producentët e këtij spektakli se do të ketë një edicion të tretë të “Big Brother VIP” dhe të gjithë po e presin me padurim.

Jo vetëm që do të ketë një edicion të tretë, por një ditë më parë faqja zyrtare e Instagramit të “BBV” tregoi se kur do të nisë, megjithëse vetëm sonte u konfirmua muaji.

Deri më tani kanë qenë të shumtë emrat e personazheve VIP, të cilët janë aluduar se do të jenë pjesë si banorë këtë edicion, por ende nuk është konfirmuar asgjë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit