Home Aktualitet Bilanci tragj...

Bilanci tragjik në Velipojë, dy të plagosurit dërgohen në spitalin e Traumës. Janë në gjendje kritike

3
0

Hasan Ferracaku dhe Elmind Dyli, që mbetën të plagosur nga “lufta” në Velipojë me katër viktima, mësohet se janë në gjendje serioze për jetën, dhe janë dërguar për kurim në spitalin e Traumës. Edhe nuk dihet nëse policia ka mundur që të sigurojë dëshmi të tyre sa i takon konfliktit.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit