Home ShowBiz Bledi Mane fl...

Bledi Mane flet për Valbonën: Oportuniste. Në lojë ishte një këngëtare-aktore e ndjeshme

251
0

Gazetari Bledi Mane, që pas daljes me dëshirën e tij nga shtëpia e “Big Brother Albania Vip 2”, nuk po rresht së foluri për banorët dhe eksperiencën e tij, edhe pse nuk zgjati shumë.

Për këngëtaren Valbona Mema, e cila doli po ashtu nga shtëpia për shkaqe familjare, ai tha se është një këngëtare-aktore e ndjeshme, kjo duke edhe i referuar debatit me Luizin, që sipas tij e dëmtoi shumë.

“Bona mbajti disa ekulibra që do të shtynin në finale, dhe unë herë pas here doja që ta nxirrja lojtare të fortë. Po Bona kënaqet me gatimin, me pastërtinë në shtëpi”.

Kurse banorët i cilësoi si dembela me 5 yje.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit