Home ShowBiz Bledi Mane sa...

Bledi Mane sakrifikon veten për Kiarën, del nga shtëpia e Big Brother

278
0

Bledi Mane ka deklaruar në fillim të spektaklit të sotëm largimin nga shtëpia e Big Brother VIP. Bledi u shpreh se arsyeja e këtij vendimi është dashuria e Kiarës me Luizin.

Sipas Bledit, nëse Kiara largohet, sjellja e Luizit do degradojë. Një akt të tillë pakkush mund ta bënte, ndaj duhet vlerësuar Mane.

Bledi Mane: Më vjen keq që po e them që në fillim, por kam një lajm të gëzuar. Unë sot dua t’i bëj një surprizë një prej vajzave këtu. Është një nga ato vajzat që nëse largohet do e dëmtojë shtëpinë. Është surprizë që i kushtohet një dashurie që ka nisur në këtë shtëpi dhe unë nuk dua të bëhem sebep ndarje. Olta e nisi mëkatin, unë nuk dua ta vazhdoj. Po e them që unë pa pritur rezultatin, unë deklaroj me vullnet të plotë që sot largohem.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit