Home Aktualitet Bombola shkak...

Bombola shkakton zjarr në banesë, plagosen nënë e bir

19
0

Mbrëmjen e sotme, një banesë në Krujë është përfshirë në flakë si pasojë e një defekti në bombolën e gazit. Të lënduar kanë mbetur 28-vjeçari dhe nëna e tij të cilët ndodhen për mjekim në spital.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit