Home ShowBiz Boris Johnson...

Boris Johnson baba për herë të dytë

4
0

Carrie dhe Boris Johnson janë në pritje të një fëmije të dytë, më shumë se një vit pas ardhjes në jetë të djalit dhe pak muaj pas një aborti që i lëndoi të dy.

Gruaja 33-vjeçare e kryeministrit britanik e njoftoi lajmin në Instagram, duke thënë se priste të kishte një fëmijë këtë Krishtlindje.

Ajo shkroi se, ndërsa ndihej e bekuar që ishte përsëri shtatzënë, njëkohësisht ishte dhe tepër nervoze. Djali i çiftit Johnson, i quajttur Wilfred erdhi në jetë në Prill të vitit 2020.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit