Home POLITIKE Borrell dhe V...

Borrell dhe Varhely vijnë në Tiranë, më 16 mars mblidhet Këshilli i Stabilizim-Asociimit

149
0

Më 16 mars pritet të mbërrijë në Tiranë, përfaqësuesi i Lartë i Bashkimit Evropian, Josep Borrell dhe komisioneri Evropian për fqinjësinë dhe Zgjerimin, Oliver Varhely. Zyrtarët e BE do të mblidhen në Tiranë për Këshillin e Stabilizim-Asociimit që pritet të mbahet në vendin tonë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit