Home Sporti Broja si “Fer...

Broja si “Ferrari”, zhbllokon sfidën ndaj Andorrës me super gol (VIDEO)

3
0

Shqipëria U21 po luan në transfertë ndaj Andorras ndeshjen e vlefshme për kualifikueset e Europianit të kësaj moshe. Në këtë sfidë është i pranishëm edhe Armando Broja, i cili ka gjetur shumë shpejt rrugën e rrjetës.

20-vjeçari mori topin dhe kaloi rivalët, duke goditur saktë më pas dhe mposhtur portierin kundërshtar. Një gol shumë i rëndësishëm, që vjen në minutën e 17-të dhe zhbllokon kuqezinjtë shpejt.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit