Home ShowBiz “Buçko ia fut...

“Buçko ia fut p****ës”, Albano kritika Gledisit, Elsa: Është i ri, dëgjon disa më të rritur

34
0

Albano ka kritikuar debatin mes Valerit dhe Gledisit, ku ka thënë se Buçko e ka gabim.

Elsa gjithashtu ka ndarë të njëjtin mendim me të dhe ka thënë se ai është i ri dhe ndikohet nga të tjerët.

Fermerët janë shprehur se ai nuk e kupton që këtu është i vetëm në garë dhe jo me të tjerët.

Pjesë nga biseda:

Albano: Buçko ia fut p****ës. Ky i ka thënë bëje pushim ai ka shkuar pas tij.

Elsa: Është 23 vjeç dhe dëgjon disa më shumë të rritur andej dhe mendon se do të vazhdojë me grupin, ndërkohë që këtu jemi vetëm.

Valeri: Ke të drejtë.

Çiljeta: Nuk e kuptoj pse duhet ta bëjë këtë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit