Home Aktualitet “Burg Brother...

“Burg Brother Vip”! Banderola e pazakontë nga qytetarët në protestë (FOTO)

119
0

“Burg Brother Vip” është banderola e pazakontë e opozitës e cila po mbahet në bulevardin “Dëshmorët e Kombit” që prej orës 12:00.

Një grup të rinjsh mbajnë në duar banderolën e veçantë.

Madje në duart e tyre ka pankarta me mbishkrimin “Yje jeni gati për Burg Brother” dhe “Zarf i zi për Ramën”.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit