Home Magazine Burri dhe gru...

Burri dhe gruaja ”luftë” me fshesa në Vlorë, sherr në rrugë (VIDEO)

300
0

Në Vlorë, burrë dhe grua janë përplasur me njëri-tjetrin. Në një video të JOQ, shihet një burrë që dhunon gruan me shkopin e një fshesë, ndërkohë ajo dëgjohet teksa thërret ”E zeza unë”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JOQ Albania (@joqalbania)

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Lajmet e Fundit

Te Fundit