Home Aktualitet ”Burri ...

”Burri plaket kur do vetë”, leksione dashurie nga aktori i madh Viktor Zhusti dhe sipërmarrësi Gjergj Luca

468
0

Sipërmarrësi i njohur, Gjergj Luca këtë mbrëmje nën shoqërinë e aktorit të madh, Viktor Zhusti, kanë dhënë leksione të vyera për jetën. ”Burri plaket kur do vetë. Leksione dashurie nga aktori 80-vjeçar. Pas lajmit sensacional të dashurisë së aktorit 80 vjeçar Viktor Zhusti me të dashurën e tij 22-vjeç më të re, sot e konfirmova edhe një herë vitalitetin e këtij artisti. I bukur, miqësor, hamshor dhe modest”,-shkruan Luca.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit