Home ShowBiz Butrint Imeri...

Butrint Imeri ”thyen” rrjetin me këngën ”Kuku” (VIDEO)

618
0

Butrint Imeri mbrëmë publikoi projektin e shumëpritur muzikor. ”Kuku” pa mbushur ende 24 orë nga publikimi, ka marrë mbi 1 milion shikime dhe po bën namin në rrjet.

“12 orë nga publikimi, “KUKU” ka kaluar mbi një milion klikime n’real time. S’kom koment! Ju falënderoj nga zemra”, ka shkruar Butrinti në një postim në Instagram, në të cilën falënderoj fansat e tij.

Muzika është realizuar nga Çelik Lipa, për tekstin është kujdesur vet Butrinti në bashkëpunim me Bardhin, teksa videoklipi nga Sekuencë Studio. Kjo verë ka qenë e artistit, që është kthyer në një nga më të pëlqyerit nga publiku.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit