POLITIKE | Gazeta Koha Jone

POLITIKE

Home POLITIKE

FOTO/ Këngëtarja e njohur shqiptare marton djalin, në dasëm edhe Lulzim Basha

0
Këngëtarja e njohur e skenës, Shkurte Fejza mbrëmjen e së shtunës martoi djalin e saj Arbrin. Mes shumë të ftuarve VIP, është...

Bardh Spahia reagon pas humbjes së Shkodrës

0
"Çdo pushtet i dalë nga bota e krimit dhe paratë e pista nuk jeton gjatë, ndërsa shpirti i lirë i Shkodrës i ka rezistuar edh...

”Kam një betejë jeta a vdekje”, Berisha i prerë: O shuhemi ne si parti, ose…

0
Çfarë pritet pas protestës së 7 korrikut, çfarë aksioni do të ndërmarrë selia blu? Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Beris...

Thellohet skandali! Del edhe lista me pagat e shqiptarëve për muajin prill 2021

0
Vijon të zgjerohet skandali me publikimin e pagave të mbi 600 mijë qytetarëve shqiptarë. Vetëm një ditë pasi u publikuan n...

Shkarkon Alibeajn, Berisha emëron kreun e ri të grupit Parlamentar të PD

0
Kryetari i PD-së, Sali Berisha, në një konferencë për mediat ka sqaruar se Enkelejd Alibeaj nuk do të jetë më kreu i grupit p...

Nuk shkoi në Kuvendin e Sali Berishës, deputeti Salianji ka ”kritika”: Duhen ndryshime të thella

0
Ervin Salianji paçka bashkëpunimit në aksionin në Kuvend, sot ka zgjedhur të mos shkojë në Kuvendin e thirrur nga Berisha. ...

Ja si u prit Edi Rama nga gratë dhe vajzat shkodrane (video)

0
Edi Rama ishte sot në Veri të vendit, ku takimi më i bukur ishte në qytetin e Shkodrës me gratë dhe vajzat shkodrane. Krye...

Sa kushton funerali i Mbretëreshës Elizabeth dhe kush do ta paguajë

0
Nuk u kursye aspak për funeralin e Mbretëreshës Elizabeth. Një ceremoni luksoze, me përkujtime solemne, vigjilje dhe procesio...

“Mos i jepni ilaç, le të vdesë qeni!”/ Nikoll Lesi: Çfarë i thoshin agjentët e SHIK-ut mjekëve, pasi u rrah Edi Rama në ’97-tën

0
Botuesi i gazetës “Koha Jonë”, Nikoll Lesi, ka dhënë një intervisë për Ylli Rakipin në emisionin “Të Paekspozuarit” në MCN TV...