Editorial | Gazeta Koha Jone | Page 82

Editorial

Home Editorial Page 82

Video editorial i “Koha Jonë”: Qetësia e Ramës mbaron në shtator

0
Video editorial i “Koha Jonë”: Qetësia e Ramës mbaron në shtator https://youtu.be/iLe8KM3AwcI  

Petrit Vasili: SPAK hiq dorë nga regjia rilindase! Teatri buçet e kërkon drejtësi të vërtetë

0
Nga Petrit Vasili Teatri buçet e kërkon drejtësi të vërtetë dhe jo drejtësi me regji! Vendimi i Gjykatës Kushtetuese për ...

Video editorial i “Koha Jonë”: Ilir Meta do kandidojë përballë Erion Veliajt për Tiranën

0
Video editorial i “Koha Jonë”: Ilir Meta përballë Erion Veliajt për Tiranën https://youtu.be/iZn73B4mfNE

Video editorial i ”Koha Jonë”: Arrestime, arrestime dhe vetëm arrestime

0
Video editorial i ''Koha Jonë'': Arrestime, arrestime dhe vetëm arrestime

Video editorial i “Koha Jonë”: Çfarë Opozite do kemi në shtator?

0
Video editorial i “Koha Jonë”: Çfarë Opozite do kemi në shtator? https://youtu.be/-I5eb7kbWz8

Ilir Meta nuk shkarkohet nga Gjykata Kushtetuese

0
Burime pranë PS tregojnë se vendimi i parlamentit për shkarkim nuk do të miratohet nga Gjykata Kushtetuese e Shqipërisë. N...

Video editorial i “Koha Jonë”: Pse LSI nuk sulmon më kryebashkiakun Erion Veliaj?

0
Video editorial i “Koha Jonë”: Pse LSI nuk sulmon më kryebashkiakun Erion Veliaj? https://youtu.be/JxyO5bf6HfA

Kisha e vitit 1402 ku u lut presidenti Meta. Pritet edhe kryeministri Rama!

0
Nga Daniel Muçaku- Kryeministri Rama nuk resht së publikuari foto e video nga rrugët e reja nëpër fshatrat e Jugut dhe sid...

Video editorial i “Koha Jonë”: Arrestimet filluan, por duhet edhe pak më lart!

0
Video editorial i “Koha Jonë”: Arrestimet filluan, por duhet edhe pak më lart! https://youtu.be/N4jDR_hR5ZY

Priten arrestime të dy ish-ministrave

0
Burime te rezervuara tregojnë për KOHA JONE se SPAK po bën gati arrestime për dy ish-ministra. Nuk dihet se cilit krah politi...