Kuriozitete | Gazeta Koha Jone | Page 65

Kuriozitete

Home Kuriozitete Page 65

Bllokimi global i Facebook, Instagram dhe WhatsApp, ekspertët detajojnë arsyet

0
Facebook, Instagram e WhatsApp nuk janë në linjë për miliona përdorues në të gjithë globin, dhe kriza vijon. Faqja e kompanis...

Ora biologjike e meshkujve: Pas kësaj moshe ulen shanset për t’u bërë prindër

0
Nuk janë vetëm gratë që duhet të shqetësohen për tik-takun e orës biologjike. Meshkujt gjithashtu që presin të 40-at për t’u ...

10 profesionet e së ardhmes së afërt që nuk kanë nevojë për diplomë

0
Tregu i punës po ndryshon me shpejtësi. Nga një moment në tjetrin. Si rezultat i kësaj shpejtësie të paparë, vazhdimisht krij...

Tri shenjat e horoskopit që kanë mundësi për t’u bërë të famshme

0
Ju pëlqen dhe ju të jeni të famshëm? Epo, që ta dini fama nuk kërkon vetëm punë të palodhur, por edhe pak fat. Sipas as...

Dy shenjat që shpenzojnë pafund dhe më kursimtaret

0
Peshoret janë gjithmonë të azhurnuara me tendencat e fundit dhe i pëlqen të shpenzojë para dhe të blejë gjëra që do t’i zgjas...

Dy shenjat që shpenzojnë pafund dhe më kursimtaret

0
Peshoret janë gjithmonë të azhurnuara me tendencat e fundit dhe i pëlqen të shpenzojë para dhe të blejë gjëra që do t’i zgjas...

Nëse ndiheni në humor të keq, kjo do t’ju ndihmojë: Një pozicion i trupit mund të bëjë mrekulli dhe të sjellë lumturi në pak sekonda!

0
Do të ketë ditë kur retë e shiut do të mbulojnë diellin. Sidoqoftë, mbajtja e një rrezatimi pozitiv dhe gjetja e një lumturie...

Zbulohet sa ka kushtuar dasma e princeshë Dianës me princin Charles

0
Ceremonia e Princit Charles dhe Princeshës Diana në 1981 u quajt “dasma e shekullit”, dhe është e lehtë të kuptohet pse. M...

Cigaret elektronike dhe kanceri i mushkrive: Çfarë duhet të dini

0
Cigaret elektronike çojnë nikotinë në mushkëritë tuaja dhe dëmtojnë qarkullimin e gjakut. Por, përveç kësaj në trup hyjnë edh...

Sekretet e çdo shenje të horoskopit për t’u ndjerë mirë çdo ditë

0
Dita e mirë duket në mëngjes, thotë populli. E njëjta gjë vlen edhe për të keqen. Të gjithë kemi momente në jetën tonë kur nd...