WEB TV | Gazeta Koha Jone | Page 300

WEB TV

Home WEB TV Page 300

Video editorial i ”Koha Jonë”/ Presidenti Meta: Basha është një mashtrues

0
Video editorial i ''Koha Jonë''/ Presidenti Meta: Basha është një mashtrues

Video ekskluzive/Anila Basha dhe Koço Devole në hotel Rogner

0
Spektakël artistik i organizuar nga Gazeta Koha Jone (viti 2000) në mjediset e hotel Rogner. Në këtë aktivitet ishin artis...

Numri i ri i Revistës “Newsbomb”/ “Basha, i poshtër”! Kryemadhi: Meta non grata? Sajesë tavolinash

0
Monika Kryemadhi është personazhi kryesor në numrin e radhës së revistës “Newsbomb.al”, e cila do të hidhet në treg duke nisu...

Kukllat

0