WEB TV | Gazeta Koha Jone | Page 301

WEB TV

Home WEB TV Page 301

Koço Devole, Filip Çakuli, Agron Llakaj, Mirush Kabashi, etj në një video të pa publikuar

0
Aktivitet i sponsorizuar nga gazeta KOHA JONE (VITI 2000)

Video editorial i ”Koha Jonë”: Basha do përjashtojë Berishën nga PD

0
Video editorial i ''Koha Jonë'': Basha do përjashtojë Berishën nga PD

Kronikë/Italia: Mbështesim Shqipërinë në BE. Rama takon Draghin, gati marrëveshja për pensionet

0
Kronikë/Italia: Mbështesim Shqipërinë në BE. Rama takon Draghin, gati marrëveshja për pensionet
Video e përballjes Nano-Lesi. Deputeti: “Bëj gati edhe arkivolin për vete zoti Nano!”

Video e përballjes Nano-Lesi. Deputeti: “Bëj gati edhe arkivolin për vete zoti Nano!”

0
Seanca parlamentare e duelit mes kryeministrit Nano dhe deputetit Lesi, 8 nëntor 2004 (pjesa e dytë).

Video editorial i ”Koha Jonë”: Rama dhe Meta prapë miq dhe aleatë

0
Video editorial i ''Koha Jonë'': Rama dhe Meta prapë miq dhe aleatë

Video editorial i ”Koha Jonë”: Berisha dhe Basha dy Kuvende të ndryshme!

0
Video editorial i ''Koha Jonë'': Berisha dhe Basha dy Kuvende të ndryshme!
Dueli i Nikoll Lesit me kryeministrin Fatos Nano

VIDEO EKSKLUZIVE/ Dueli i Nikoll Lesit me kryeministrin Fatos Nano

0
Pjesa e parë e fjalës së deputetit Nikoll Lesi në seancën parlamentare të datës 8 nëntor 2004, ku diskutohej heqja e imunitet...