Kronike | Gazeta Koha Jone | Page 3

Kronike

Home Kronike Page 3

I terrorizuan familjen futbollistit anglez Sterling, ndaj udhëtoi dje me urgjencë për në Angli

0
Raheem Sterling mungoi mbrëmjen e djeshme në suksesin 3-0 ndaj Senegalit për arsye familjare siç u tha fillimisht nga mediat ...

Sherri për shezlogët në Shëngjin, arrestohet Deda. Goditi me lopatë 45-vjeçarin

0
Një 48-vjeçar me emrin Paris Deda është arrestuar në Lezhë, pasi ishte shpallur në kërkim, pas një konflikti që ka pasur për ...

KRONIKE/ Çmimi i naftës u rrit me 9 lekë! Rritet dhe çmimi i benzinës e gazit të lëngshëm

0
Qytetarët shqiptarë po paguajnë çdo ditë e më shumë për karburantet, që kanë parë sërish një rritje të ndjeshme ditët e fundi...

Kush po vret në Shkodër?

0
Nga janari i këtij viti e deri më tani, 6 persona janë ekzekutuar në Shkodër, dhe asnjë nga këto ngjarje nuk ka autor. Qarku ...

Koha e tritolit, 24 shpërthime në 6 muaj

0
Kohët e fundit në vend është rikthyer tritoli dhe ngjarjet janë të rëndë dhe kriminale. 24 shpërthime me lëndë plasëse dhe 15...

”Daily Mail” zbardh fluturimin sekret të shqiptarëve: Mes tyre persona me precedentë kriminalë

0
Në mënyrë sekrete Britania e Madhe ka deportuar 22 shqiptarë, mes tyre persona me rekorde kriminale dhe emigrant të paligjshë...

Vrasja e Sabrinës, gazetarja zbulon telefonatën: Do dal nga burgu dhe do të vras

0
Gazetarja Anila Hoxha, e ftuar në ''Open'', ka rrëfyer telefonatën e Sabrina Bengajt dhe Elton Metajt. 23-vjeçarja u vra pak ...

Pse mori emrin Charles III, Mbreti i ri i Britanisë?

0
Pas vdekjes së Mbretëreshës Elisabeth II në fron u ngjit djali i saj që mori dhe emrin Charles III. Mediat kanë zbuluar arsye...

Aksidenti tragjik në Berat, Policia bën fajtore viktimën: Humbi kontrollin

0
Nënë e bir humbën jetën në një aksident tragjik në Berat dy ditë më parë, dhe sot Policia e Shtetit jep versionin e saj përfu...

Artan Hoxha: Aldi Rama ka një plumb në cep të ballit, mund ta ketë marrë…

0
Gazetari investigativ, Artan Hoxha ka ngritur dyshimet se Aldi Rama që ekzekutoi oficerin Saimir Hoxha, nuk ka dashur të vras...