Rajoni | Gazeta Koha Jone | Page 2

Rajoni

Home Rajoni Page 2

Policia e Kosovës kontroll në banesën e Naim Murselit

0
Policia e Kosovës ka zbarkuar në banesën e Naim Murselit dhe ka zhvilluar kontrolle. Mediat kosovare kanë ndarë disa pamje ng...

LDK: Presidenti Begaj refuzoi të na takojë në seli. Shprehim habinë për këtë qasje të pazakontë

0
Vizita e parë e Bajram Begajt si President i Shqipërisë në Kosovë, u mbyll me një shije jo të mirë. Lidhja Demokratike e Koso...

Gazetari publikon sms-të Naim Murseli kërkon para borxh: Behgjeti më dha 30 mijë euro

0
Pse u vra Liridona Ademaj, tashmë ka tejkaluar çdo limit të hapësirës mediatike. Tani është gazetari Milaim Zeka, i cili k...

Vra*sja e Liridonës, policia arreston pas varrimit burrin e saj. Dyshohet se grabitja…

0
Zhvillime të forta vijnë nga Kosova. Ish-këshilltari i Behgjet Pacollit, Naim Murseli është arrestuar këtë të premte nga Poli...

I v*iq djali, ish-efektivi nuk duron dot dhimbjen, ek*ekuton të gjithë familjen dhe veten

0
Një ish-efektiv policie ka vrarë famiiljen e tij dhe më pas veten në Podgoricë të Malit të Zi. M.D ka vrarë gruan dhe djalin ...

U arrestua për vrasjen e gruas, reagon familja e Naim Murselit: Me keqardhje…

0
Familja e Naim Murselit, mbrëmjen e sotme ka bërë me dije se ka anuluar pritjen e hapur për të afërm dhe miq të të ndjerës Li...

Ekz*kutimi i 33-vjeçares në sy të fëmijëve dhe burrit, avokati: Ngjan me një vra*sje të planifikuar

0
Vrasja e Liridone Mureslit ka tronditur opinionin publik në Kosovë dhe jo vetëm, si dhe ka krijuar reagime të shumta. Avokati...

Pezullohet licenca e “Klan Kosova”, qytetet e Kosovës regjistrohen si të Serbisë

0
Drejtoria e Përgjithshme për Regjistrimin e Bizneseve në Kosovë ka pezulluar certifikatën e biznesit të kompanisë Klan Kosova...

Albin Kurti mund të shpallej “non-grata”? Escobar: Ai është partneri ynë, edhe pse ndonjëherë është i vështirë

0
"Zëri i Amerikës"- I dërguari i Shteteve të Bashkuara për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar tha gjatë një interviste p...

Porositi vra*sjen e gruas! Si po trajtohet në paraburgim Naimi? Flet drejtori i burgjeve

0
Naim Murseli i cili është porositës i vrasjes së gruas, të nënës së dy fëmijëve është në paraburgimin në Podojevë, një burg i...