Rajoni | Gazeta Koha Jone | Page 3

Rajoni

Home Rajoni Page 3

Përplasen ashpër ish-diplomatja dhe avokatja: Shamia përfaqëson nënshtrimin e grave

0
Alma Lama, ish-ambasadore e Kosovës në Itali thotë se mbajtja e shamive nga gratë myslimane përfaqëson nënshtrimin. Gjatë ...

Protesta nga serbët, përgjigjen shqiptarët në Mitrovicë të Veriut: Nuk largohemi!

0
Situata në veri të Kosovës nuk është e qetë. Ka tensione të rrezikshme. Shqiptarët u janë kundërpërgjigjur protestës së Li...

E moshuara në shtëpi, e bija mes lotëve: Nuk kemi më besim tek askush

0
E bija e së moshuarës Minire Nura, e cila përjetoi dhunë çnjerëzore në shtëpinë e të moshuarve në Pejë, thotë se nuk ka më be...

Zbulohet ambulanca spiune serbe në Prishtinë, dalin detajet e para

0
Policia e Kosovës po zhvillon një operacion në një strukturë pranë një stacioni policor në Prishtinë, e cila dyshohet të jetë...

E vrau në derën e maternitetit, autori e mbajti peng për 6 muaj gruan. Ajo ishte shtatzënë

0
Hamide Magashi u vra nga Sokol Halili para maternitetit në Prishtinë mbrëmjen e kësaj të mërkur, dhe nuk mundi dot t’i shpëto...

Ma*akër në Pejë, djali i pret ko*ën nënës. Sapo ishte kthyer nga Gjermania

0
Një tjetër grua bëhet viktimë e krimit në familje. Një nënë është vrarë nga djali i saj, dhe krimi ka ndodhur në Pejë. “Sot, ...

Detaje nga krimi, arrestohet i riu që vrau nënën! Dëshmia e tij: Më ndau nga gruaja

0
Detaje makabër janë zbardhur nga ngjarja e ndodhur në Kosovë ku Urim Hyseni vrau nënën e tij. Sinjali ka publikuar detaje nga...

Ushtria serbe në Kosovë? Ministria e Mbrojtjes: Për momentin nuk kemi ndërhyrë

0
Ministria serbe e Mbrojtjes ka reaguar mbrëmjen e sotme ndaj informacioneve që u shfaqën në media për futjen e ushtrisë serbe...

Babai i Naimit shihet me fëmijët e djalit dhe të së ndjerës Liridona

0
Babai i Naim Murselit, Shaban Murseli, është parë sot në Prishtinë me dy fëmijët e mitur të djalit të tij dhe dhe të së ndjer...

Mijëra qytetarë në Malin e Zi protestë kundër ”Open Balkan”: Nuk do të ketë botë serbe

0
Qindra e mijëra qytetarë të Malit të Zi, po mbajnë një protestë kundër nismës rajonale ''Open Balkan'', ku janë Serbia, Shqip...