Rajoni | Gazeta Koha Jone | Page 85

Rajoni

Home Rajoni Page 85

Aurona dhunoi çnjerëzisht të moshuarën, babai: Vajza është në gjendje të rëndë shëndetësore

0
Babai i 23-vjeçares Aurona Pelaj që ka dhunuar në mënyrë më çnjerëzore të moshuarën në azilin e të moshuarve në Pejë, thotë s...

E moshuara në shtëpi, e bija mes lotëve: Nuk kemi më besim tek askush

0
E bija e së moshuarës Minire Nura, e cila përjetoi dhunë çnjerëzore në shtëpinë e të moshuarve në Pejë, thotë se nuk ka më be...

Vuçiç mungoi në Berlin, ironia nga Kurti: Ndoshta dikujt i ka munguar, por jo mua

0
Në Samitin e Procesit të Berlinit, Serbia u përfaqësua nga kryeministria, e jo nga Presidenti Aleksandër Vuçiç. Kryeminist...

Dhuna çnjerëzore ndaj të moshuarës, ja sa vite burg rrezikon infermierja

0
Prokurori Dorjan Juniku, i cili është duke u marrë me ngjarjen e ndodhur në shtëpinë e të moshuarve në Pejë, ku një e moshuar...

Dhuna ndaj të moshuarës në azilin e Pejës! Akti çnjerëzor u filmua dhe u shpërnda në rrjetet sociale

0
Nëna e dëshmorit të UÇK-së, Taulant Nuraj, lë qendrën e azilit, aty nga ku u dhunua në mënyrë brutale nga disa punonjëse. E m...

Policët kosovarë refuzojnë vendimin e qeverisë: Nuk i qortojmë serbët

0
Rajoni i policisë së Kosovës në veri, refuzon të zbatojë vendimin e qeverisë ''Kurti'' për targat e vjetra serbe. Drejtori Ne...

Nëna e dëshmorit të UÇK-së del nga azili ku u dhunua. Dhëndri: Nuk e lamë me dëshirë aty

0
Nëna e dëshmorit të UÇK-së, Taulant Nuraj, lë qendrën e azilit, aty nga ku u dhunua në mënyrë brutale nga disa punonjëse. E m...

Dhuna ndaj të moshuarës, flet pronari i azilit: Të marrin dënimin e merituar

0
Pas dhunës fizike të ushtruar ndaj një të moshuare në azilin e pleqëve në Pejë, ka ardhur edhe reagimi i një prej pronarëve t...

Dhuna çnjerëzore ndaj të moshuarës në Pejë, figurat publike: Krijesë e flliqtë, duhesh djegur në ferr

0
Dhuna çnjerëzore e ushtruar nga infermierja Aurona Pelaj ndaj një të moshuare në azilin e pleqëve në Pejë, ka nxitur reagime ...

Dhuna çnjerëzore ndaj të moshuarës në azilin e Pejës, flet vajza e saj: Jam e tmerruar

0
Vajza e së moshuarës, e cila është keqtrajtuar nga infermjeria dhe punonjëset e Qendrës për të Moshuar në Pejë, është shprehu...