Sporti | Gazeta Koha Jone | Page 1160

Sporti

Home Sporti Page 1160

Longo: Presioni te Dinamo, janë të detyruar që të fitojnë

0
Kukësi do të sfidojë Dinamon në javën e 7-të të Superiore, një ndeshje që do të luhet në stadiumin “Air Albania”. Para duelit...

Barcelona zyrtarizon trajnerin e përkohshëm pas shkarkimit të Koeman

0
Sergi Barjuan, trajner i ekipit B, do të jetë përkohësisht në krye të Barcelonës. Katalanas përmes një komunikate zyrtare kan...

Trajneri Empolit tërbohet me penalltinë që nuk i dhanë Bajramit ndaj Interit: Gjyqtari ishte në tualet?

0
Aurelio Andreazzoli, trajneri i Empolit, është tërbuar pas humbjes me Interin për shkak se skuadrës së tij nuk iu dha një pen...

Ancelotti komenton shkarkimin e Koeman: Është pjesë e kësaj pune, ai dha gjithçka!

0
Pas barazimit kundër Osasuna, Carlo Ancelotti komentoi edhe shkarkimin e Ronald Koeman, që ndodhi menjëherë pas humbjes së mb...

Arrihet akordi me pasuesin e Koeman te Barcelona, ja kush do të jetë strategu i ri

0
Ronald Koeman u shkarkua nga drejtimi i Barcelonës pas humbjes ndaj Rayo Vallecanos. Drejtuesit e klubit katalan janë vënë me...

Gol spektakolar me roveshatë nga distanca në Amerikë (VIDEO)

0
Dairon Asprilla, futbollist kolumbian i Portland Timbers, ka shënua rnjë gol të jashtëzakonshëmnë ndeshjen ndaj San Jose Eart...

Diçka nuk shkon te Juvja, shikoni si i bërtet Nedved në fytyrë Agnellit (VIDEO)

0
Sikur të gjithë lojtarët të kishim pasionin dhe përkushtimin si Nedved te skuadra e Juventusit, me siguri që situata do të is...

Bayerni pësoi humbjen më të rëndë pas 43 viteve, Salihamodzic: Nuk ishim në fushë!

0
Bayern Munich u eliminua dje nga Kupa e Gjermanisë pas një humbje shokuese 5-0 në transfertën ndaj Borussia Monchengladbach. ...

As Messi dhe as Jorginho, “Marca” zbulon fituesin dhe renditjen e “Topit të Artë”

0
Fundjavën e kaluar u mbyll përfundimisht votimi nga gazetarët, kapitenët dhe trajnerët për të zgjedhur fituesin e “Topit të A...

-13 pikë nga kreu, Juventusi i Allegrit “çalon” nga të gjitha anët

0
5 pikë më pak se sezonin e kaluar (trajner Pirlo) dhe 11 më pak se dy vite më parë (trajner Sarri). Humbja e tretë në 10 javë...