Sporti | Gazeta Koha Jone | Page 1161

Sporti

Home Sporti Page 1161

Tragjedi në familjen e Ballack, djali i tij ndërron jetë pas një aksidenti

0
Tragjedi në familjen e Michael Ballack. Ish-mesfushori dhe ish-kapiteni i njohur i kombëtares gjermane, ka humbur djalin e ti...

Sot tjetër takim mes Messit dhe Barcelonës për rinovimin e kontratës

0
Pika e kthesës për rinovimin mes Lionel Messit dhe Barcelonës pritet të vijë shumë shpejt në Spanjë. Sot është programuar një...

Reali prezanton fanellën e re, do e shohim të dielën ndaj Milanit

0
Real Madrid ka zbuluar uniformën e dytë për sezonin 2021/22. Debutimi i fanellës së re do të vijë të dielën, në miqësoren që ...

UEFA konfirmon VAR edhe në kualifikueset e Kombëtareve, në Shqipëri do të instalohet në “Air Albania”

0
UEFA ka konfirmuar vendimin e marrë nga Komiteti Ezekutiv në korrik të këtij viti, sipas së cilës sistemi Video Assistant Ref...

Milani mendon për transferimin e mesfushorit të Juventusit

0
Aaron Ramsey me shumë mundësi nuk do të jetë pjesë e Juventusit në sezonin e ri, pasi nuk bën pjesë në plane e trajnerit Alle...

Shënoi super gol në Champions, Muçi: Pres më shumë nga vetja!

0
Ernest Muçit i mjaftuan 7 minuta dje si zëvendësues për t’i dhënë barazimin Legias në sifon kundër Dinamos së Zagrebit në Cha...

Eriksen jep lajmin e madh: Rikthehem pas 4-5 muajsh në fushën e lojës!

0
Christian Eriksen u rikthye në Milano ku u prit përzemërsisht nga shokët e skuadrës, stafi teknik dhe drejtuesit e kampionëve...

Tuchel: Lukaku futbollist fantastik, shumë duan të luajnë me ne!

0
Romelu Lukaku është shumë afër rikthimit te skuadra e Chelsea-t. Klubi anglez ka gati 130 milionë euro për sulmuesin e Interi...

Muçi shënon super gol në Champions ndaj Dinamo Zagreb (VIDEO)

0
Dinamo Zagreb dhe Legia nuk shkuan më shumë se një barazim 1-1 në ndeshjen e parë e turit të tretë për Champions League. Për ...

De Grasse rrëzon nga froni Usain Bolt dhe shpallet kampion Olimpik në 200 metra vrapim

0
Andre De Grasse më në fund ka arritur që të fitojë një medalje në “Lojërat Olimpike” të Tokios. Ai ka triumfuar në finalen e ...