Sporti | Gazeta Koha Jone | Page 1162

Sporti

Home Sporti Page 1162

Formacionet zyrtare/ Juventus me sulm të frikshëm ndaj Sassuolos

0
Juventus do të kërkojë të rikthehet te fitoret në Seria A këtë pasdite ku do të sfidojë Sassuolon. Bardhezinjtë kanë bërë ndr...

Neymar: Verrati më ka befasuar, është gjeni si Xavi dhe Iniesta

0
Ylli Brazilian i PSG-së, Neymar JR në një intervistë për Ligue 1 ka folur edhe për lojtarë të ndryshëm të “parisienëve”. Fill...

Ylli francez refuzon rinovimin me Bayernin, ekipet e mëdha gati ta rrëmbejnë

0
Corentin Tolisso ka vendosur që të mos rinovojë kontratën me skuadrën e Bayernit. Mesfushori francez nuk është aspak i kënaqu...

Hetim i ri që mund të trondisë Seria A, në shënjestër janë Juventus dhe Napoli

0
Seria A kërcënohet nga një hetim i ri. Bëhet fjalë për sezonet nga 2019 deri në 2021, ku përfshihen 62 operacione në merkato ...

Uzuni rikthehet si protagonist te Ferencvaros, shënon dopietë

0
Myrto Uzuni rikthehet te goli te skuadra e Ferencvaros në Hungari pas 6 ndeshjes. Uzuni ishte protagonist me 2 penallti të re...

Pogba reagon ashpër ndaj “The Sun”: Gënjejnë, përdorin emrin tim për të marrë audiencë!

0
Paul Pogba ka shpërthyer në rrjetet sociale ndaj tabloidit anglez “The Sun”, të cilin e ka akuzuar për shpifje, duke iu refer...

Barcelona kërkon një emër të madh për pankinën, i preferuari është Klopp

0
Barcelona nuk është aspak e kënaqur me trajnerin Ronald Koeman. Dëshia e drejtuesve katalans është që në krye të skuadrës të ...

Tifozi me flamurin shqiptar, Broja e surprizon duke i dhuruar fanellën

0
Armando Broja është kthyer menjëherë në një nga futbollistët e preferuar të tifozëve të Southampton pas dy golave të parë. ...

Ylli i Bayernit i shpëton burgimit, rrezikonte të kalonte 6 muaj në qeli

0
Lucas Hernandez i shpëton burgimit. Gjykata e Madridit ka pranuar apelin e futbollistit të Bayern Munchen, i cili ishte dënua...

Klopp i fiksuar me super talentin e Dortmundit, bën gati 70 mln euro

0
Jurgen Klopp është fansi  mesfushorit të talentuar të Liverpool Jude Belingham dhe madje është aq i fiksuar pas tij saqë u ka...