Sporti | Gazeta Koha Jone | Page 1264

Sporti

Home Sporti Page 1264

Rita Ora pozon nudo me fanellën e Anglisë pak para finales (FOTO)

0
Njerëz të thjeshtë e të famshëm kanë gjetur mënyra nga më interesantet për të uruar skuadrën e tyre. Finalja Itali-Angli do t...

Maqedonia e Veriut publikon listën për Italinë dhe Anglinë, në të janë 7 shqiptarë

0
Maqedonia e Veriut do të provojë të befasojë sëish Italinë, në synimin për të arritur në Europianin e vitit 2024. Skuadra e d...

Pandemia drejt fundit, në Itali pritet që stadiumet të hapen me 100% të kapacitetit

0
Në Itali kanë nisur bisedimet mes Federatës së Futbollit dhe Ministrisë së Shëndetësisë për mundësinë e rihapjes së plotë të ...

Gabri Veiga zgjodhi transferimin në Arabi para Napolit, Benitez: Mundësi për familjen e tij!

0
Gabri Veiga lojtari i Celta Vigos në Spanjë injoroi Napolin për të nisur një aventuirë në Arabinë Saudite tek klubi i Al Ahli...

Fluminense fiton Copa Libertadores, kapiteni i ekipit brazilian: Më shijoi shpulla nga Fabra!

0
Fluminense fitoi për herë të parë në histori Copa Libertadores, kompeticion në të cilin kishte arritur deri në finale në viti...

Sanksionet e UEFA-s ndaj Rusisë, nga vendimet përfiton edhe Shqipëria

0
Komiteti Ekzekutiv i UEFA-s vendosi zyrtarisht për të spostuar finalen e Champions League, të parashikuar për në 28 maj në Sh...

HISTORIKE/ Ballkani zhbllokon duelin ndaj Cluj me një super gol (VIDEO)

0
Ballkani e nis në mënyrë spektakolare pjesëmarrjen në grupet e Conference League. Skuadra kosovare po shkruan historinë e fut...

Europiani 2022 për moshën U-19/ Shqipëria mirëpret ndeshjet e Grupit 7, shortohet me Serbinë dhe Francën

0
Federata Shqiptare e Futbollit po bëhet gati të presë një tjetër event të rëndësishëm europian. Bëhet fjalë për organizimin e...

Trajneri i “mbyll” derën Cristiano Ronaldos: Jo, faleminderit

0
Sapo është bërë me dije se Cristiano Ronaldo nuk do t’i bashkohet Real Madridit. Të paktën kështu ka thënë trajneri i Realit ...

Napoli fitore dramatike ndaj Lazios, merr kryesimin e Seria A (VIDEO)

0
Napoli merr kryesimin e Serie A, pasi fitoi 2-1 në një ndeshje dramatike ndaj Lazios. Skuadra e Spalletit do të kalonte e par...