Sporti | Gazeta Koha Jone | Page 2

Sporti

Home Sporti Page 2

Girona fiton me përmbysje ndaj Valencias dhe mban kreun e La Ligas (VIDEO)

0
Girona nuk ka ndërmend ta lëshojë kreun e tabelës. Duke qenë një nga surprizat më të bukura të këtij sezoni në Spanjë. Skuadr...

Sylvinho rrëfehet për FIFA-n: Ju tregoj çelësin tonë të suksesit. Ëndrra jonë është të kualifikohemi në Kupën e Botës

0
Trajneri i ekipit Kombëtar, Sylvinho, ka dhënë një intervistë për FIFA-n, ku ka folur për edicionin fantastik që zhvilloi Shq...

Egnatia shkatërron Vllazninë për 45 minuta dhe blindon kreun e renditjes

0
Egnatia mori një fitore të mahde 3-0 ndaj Vllaznisë, në ndeshjen e vlefshme për javën e 15-të në Superiore. Gjithçka u vendos...

Wesley Sneijder: Shqipëria do të jetë surpriza e “Euro 2024”

0
Ora e shortit afron dhe emocionet rriten. Për t’i dhënë më shumë adrenalinë pritjes duket se po mendon edhe UEFA që në faqen ...

Shtyhet për shkak të dëborës ndeshjes Bayern Munich-Union Berlin

0
Bayern Munich-Union Berlin, e planifikuar për t’u luajtur këtë të shtunë në orën 15:30 është shtyrë, e vlefshme për raundin e...

Botërori 2026, Messi: Do jem 39 vjeç, tani po mendoj për Kupën e Amerikës

0
Lionel Messi vazhdon të jetë në top formë. Në një intervistë të dhënë së fundmi kampioni i botës me Argjentinës është pyetur ...

Sot shorti i Euro 2024! Kombëtarja e Sylvinhos mëson kundërshtarët

0
Sot, duke nisur nga ora 18:00 hidhet shorti i fazës finale të “Euro 2024” dhe Shqipëria mëson kundërshtarët. 21 skuadrat e ku...

Euro 2024/ Pesë pyetje, pesë përgjigje. Si po e pret Gjermania dhe Shqipëria këtë ngjarje?

0
Çfarë vendoset nesër në shortin e futbollit për Euro2024 në Hamburg? Si kualifkohen tre vendet e mbetura? Si do të ndahen bil...

Juventus fiton mes drithërimash ndaj Monzës, merr përkohësisht kreun e renditjes (VIDEO)

0
Juventus vijon momentin pozitiv në kampionat duke marrë një tjetër fitore të rëndësishme. Skuadra e Allegrit mori një sukses ...

Interesim i lart për derbin Tirana-Partizani, pritet të jetë stadiumi i mbushur

0
Interesim është  i lartë për derbin Tirana, partizani që do të luhet këtë të diel. Edhe dje shitja e biletave ka shkuar shumë...