Sporti | Gazeta Koha Jone | Page 2

Sporti

Home Sporti Page 2

Xhaka u tregon pjesën intime lojtarëve serbë, ata tërbohen dhe tentojnë ta sulmojnë (VIDEO)

0
Një episod ka ndodhur në pjesën e dytë të ndeshjes mes Serbisë dhe Zvicrës. Në minutën e 66-të Granit Xhaka i ka kthyer provo...

Luiza Gega zbulon shpërblimet financiare, përfiton 100 milionë lekë të vjetra

0
Kampionia e Evropës Luiza Gega ka zbuluar shpërblimet financiare që përfiton nga suksesi i fundit me renditjen në vend të par...

Shqipëria fiton kampionatin Europian, ja koeficienti i pabesueshëm

0
Kompanitë e basteve kanë nisur menjëherë që të kuotojnë shanset e Kombëtareve për të fituar Europianin e Gjermanisë. Franc...

“Është futboll, nuk është luftë”, ndërpritet ndeshja Greqi-Kosovë, dhunohen tifozët kosovarë (VIDEO)

0
Ndeshja Greqi-Kosovë ishte si ndeshje lufte në stadium. Tifozët e Kosovës janë sulmuar me fishekzjarre nga vendasit, duke ua ...

Antonela rrëfen takimin me Balotellin: Futi shokë për të më ngacmuar …

0
Antonela Berisha ka rrëfyer këtë të diel ndërsa ishte e ftuar në E diell se është ngacmuar nga Mario Baloteli. Ajo tha se jan...

Trajneri Sylvinho reagon pas shortit: Grupi i vështirë, por shkojmë për tu ndeshur…!

0
Trajneri i Kombëtares sonë, Sylvinho ka folur pas hedhjes së shortit që e ka vendosur në Grupin B me Spanjën, Kroacinë dhe It...

Tifozja e Anglisë zbulon gjoksin para ndeshjes, rrezikon burgimin (VIDEO)

0
Anglia do të luajë pas pak minutash sfidën e parë kundër Iranit në Kupën e Botës. Një episod i veçantë është bërë viral në rr...

Një tjetër stadium futbolli në Tiranë, me 42 mijë vende, pak më i madh se stadiumi i Juventusit

0
Tirana edhe me një stadium tjetër të ri. Presidenti i KOKSH, Fidel Ylli, i ftuar në RTSH zbulon detaje nga stadiumi i cili do...

Zvicra fiton me “manita” ndaj Bjellorusisë, Xhaka shënon eurogol në Serbi (VIDEO)

0
Zvicra e Murat Yakin e ka nisur me një fitore të thellë 5-0 ndaj Bjellorusisë fushatën kualifikuese të Euro 2024 Kombëtarj...

Shqiptarja shpallet kampione europe, por ngre flamurin e Greqisë

0
Një tjetër shqiptare u shpall kampione europe në kampionatin që po mbahet në Mynih. Elina Xhengo, e lindur në Greqi dhe që ga...