Sporti | Gazeta Koha Jone | Page 2

Sporti

Home Sporti Page 2

Calhanoglu: Jam mesfushori më i mirë në botë, nuk ka asnjë si unë

0
Hakan Calhanoglu ka dhënë së fundmi një intervistë inteesante duke mos e kursyer modestinë. 30-vjeçari meriton çdo lëvdatë, p...

Nuk mjafton “perla” e Leao-s, Milani ndalet ndaj Atalantës

0
Milan nuk shkoi me shumë se një barazim 1-1 ndaj Atalantës në duelin e vlefshëm për javën e 26-ë të Serisë A. Sfida e luajtur...

Kupa e Shqipërisë/ Egnatia triumfon ndaj Laçit në duelin e parë, Erzeni befason Vllazninë

0
Egnatia fitoi minimalisht 1-0 ndaj Laçit në transfertë, në ndeshjen e parë për çerekfinalen e Kupës së Shqipërisë. Goli i fit...

Tirana ngec në ”Elbasan Arena”, kurse Vllaznia fiton dhe renditet në vendin e dytë

0
Këtë të hënë në ''Elbasan Arena'', Tirana barazoi 1-1 me Laçin. Paulo Silva u ndëshkua me karton të kuq nga arbitri, pas një ...

Interi me Asllanin titullar mund me “poker” Leccen e Ramadanit

0
Interi vijon rrugëtimin perfekt, duke rrëmbyer fitoren e 10-të në 10 ndeshje në vitin 2024. Skuadra zikaltër fitoi me lehtësi...

Fulham shokon Manchester United, Broja e “shijon” fitoren nga stoli

0
Fulham ka arritur një fitore befasuese 2-1 ndaj Manchester United, por Armando Broja sërish e ndoqi ndeshjen të gjithën nga s...

Bayern rrezikon katas*rofën me Lazion, në stol shihet rikthimi nga Nagelsmann

0
Julian Nagelsmann mund të rikthehet tek ''Bayern Munich''. Trajneri aktual i Gjermanisë ka kontratë me Federatën deri në korr...

Napoli bën “paqe” me Barcelonën në duelin e parë, Porto mund Arsenalin

0
Napoli dhe Barcelona nuk shkuan më shumë se një barazim 1-1 në duelin e parë të luajtur në stadiumin Maradona. Në minutën e 6...

Po shkëlqen në Turqi, Rey Manaj në verë mund t’i bashkohet Muçit te Besiktas

0
Rey Manaj është lojtari i momentit te Shqipëria. Sulmuesi i njohur ka shënuar 13 gola në kampionat, vetëm një më pak se Icard...

Barcelona mund me “poker” Getafen dhe futet në garë për titull

0
Barcelona mposhti 4-0 Getafen, duke parakaluar përkohësisht Gironën dhe duke u ngjitur në vendin e dytë. Raphinha shënoi n...