Sporti | Gazeta Koha Jone | Page 3

Sporti

Home Sporti Page 3

Super Harry Kane, i jep fitoren me dopietë ndaj Leipzig

0
Bayerni vuan shumë po merr 3 pikët e plotë në duelin ndaj Leipzig, vetëm në sekondat e fundit të ndeshjes falë Harry Kane. Sk...

Frikë nga një grua, ylli i Liverpoolit punëson truprojë dhe dedektiv privat

0
Ylli i Liverpool-it, Trent Alexander-Arnold, është detyruar të punësojë një truprojë dhe detektiv privat pasi është ngacmuar ...

Interi me “mbrojtje të hekurt”, Atletico nuk goditi asnjëherë në portë

0
Inter triumfoi ndaj Atletico Madrid me shifrat 1-0. Ky rezultat tregoi edhe njëherë forcën e Interit këtë sezon, ku ndeshje p...

Dy trajnerët e Manchester City në Durrës, Rama: Hapi i parë për çeljen e Akademisë së Futbollit

0
Hapi i parë për çeljen e Akademisë së Futbollit të “Manchester City” në Shqipëri është hedhur sot me ardhjen në Tiranë të dy ...

Liverpooli fiton Carabao Cup, Van Dijk i jep trofeun në finalen ndaj Chelsea-t pas 120 minutash

0
Liverpool triumfon në finalen e Carabao Cup, duke mposhtur pas 120 minutash Chelse-an. Në Wembley u zvillua një ndeshje që do...

Tuchel komenton largimin nga Bayerni: Nuk mendoj se jam unë problemi i vetëm!

0
Thomas Tuchel ka folur pas zyrtarizimit të ndarjes së tij me Bayern Munich në fundin e sezonit. Drejtuesit e klubit bavarez n...

Momente tensioni te Bayerni, Kimmich sherr me asistentin e Tuchel

0
Nuk mungojnë momentet e tensionit te Bayern Munich. Rasti i fundit vjen nga mbrojtësi Joshua Kimmich, i cili sipas asaj që ra...

Abissnet Superiore/ Java e 25-të, spikat dueli Dinamo-Vllaznia

0
Pas takimeve të para çerekfinale të Kupës së Shqipërisë që u zhvilluan në mesjavë, të dielën dhe të hënën do të luhet java e ...

Ish-kampioni i botës: Mbappe na e nxiu jetën, çdo 6 muaj e njëjta histori!

0
Emmanuel Petit dha një intervistë për mediat spanjolle, ku mes çështjeve të ndryshme trajtoi edhe mbërritjen e pritshme të Ky...

Bayerni bën gati revolucionin në verë, vetëm 4 lojtarë janë të paprekshëm

0
Bayern Munich nuk po kalon një sezon aspak pozitiv. Skuadra e trajnerit Thomas Tuchel humbi Superkupën e Gjermanisë, tashmë ë...