Sporti | Gazeta Koha Jone | Page 3

Sporti

Home Sporti Page 3

Momente tmerri për lojtarin e Napolit, e grabisin me armë në shtëpi

0
Pas Antonio Di Natales, së fundmi në Itali ka ndodhur një tjetër grabitje me armë. Këtë herë ka qenë Adam Ounas që ka përjetu...

Tirana nuk di të ndalet në merkato, pranë një tjetër rikthimi të madh

0
Pas rikthimit të Albi Dokës në krahun e djathtë, Tirana është pranë zyrtarizimit të Erjon Hoxhallarit. Ish-kapiteni i dha fun...

Shënohet goli i çuditshëm në derbi, City dyfishon avantazhin ndaj United (VIDEO)

0
Manchester City ka arritur që të gjejë dhe golin e dytë në derbin që po luhet ndaj United, 2-0. Në fundin e fraksionit të par...

Shuhet një nga golashënuesit më të mirë anglezë

0
Është shuar në moshën 81-vjeçare Jimmy Greaves, një nga sulmuesit më të mëdhenj anglezë të historisë dhe golashënuesi më i mi...

Tirana fiton ndaj Teutës në “Air Albania” dhe rimerr kreun e renditjes (VIDEO)

0
Tirana nuk i ndahet kreut të renditjes, teksa kampionët në fuqi kanë arritur një tjetër fitore 2-1 në “Air Albania” ndaj Teut...

Sot kombëtarja kuqezi synon 3 pikët ndaj Polonisë në “Air Albania”

0
Kombëtarja kuqezi ndodhet në një nga momentet më të rëndësishme, teksa sot në orën 20:45 do të luajë një nga përballjet më de...

Nga Oblak te Salah, formacioni me yjet që s’do i shohim në Kupën e Botës

0
Lista e skuadrave thuajse është kompletuar kur mbeten edhe 8 muaj nga zhvillimi i Kupës së Botës në Katar. Një nga emrat e më...

Kombëtarja me 4 ndryshime në formacionin ndaj Çekisë

0
Pas barazimit pa gola ndaj Uellsit, kuqezinjtë e Edi Rejës, do të kërkojnë një tjetër rezultat pozitiv, për të mbajtur lartë ...

Barazim spektakolar mes Napolit dhe Milanit, Giroud s’i mjafton kuqezinjve (VIDEO)

0
Napoli-Milan dhuruan spektakël në stadiumin “Diego Armando Maradona”, në sfidën e javës së dhjetë të Serie A që u mbyll me ba...

Vieri: Spalletti gaboi që iku nga Napoli, do kishte fituar Seria A dhe Championsin

0
Ish-sulmuesi i njohur, Bobo Vieri, tani në rolin e analistit në mediat italiane ka kritikuar trajnerin Luciano Spalletti për ...