Sporti | Gazeta Koha Jone | Page 4

Sporti

Home Sporti Page 4

Laporta: Mund të fitojmë Championsin, çdo gjë është e mundur

0
Presidenti i klubit të Barcelonës, Joan Laporta beson se mund ta fitojnë trofeun e Ligës së Kampionëve këtë sezon. Blaugranat...

Leverkusen “arratiset” +11 nga Bayerni, Xhaka shënon super gol

0
Bayer Leverkusen mori një fitore të madhe ndaj Mainz 05 në shifrat 2-1, duke blinduar vendin e parë. “Aspirinat” e nisën n...

Liverpooli dhe Arsenali bëjnë gati 40 milionë euro për “Del Pieron” e ardhshëm të Juves

0
Kenan Yldiz ka shkëlqyer tek ekipi i parë i Juventus-it me dy gola fantastik ndaj Frosinone dhe Salernitana. Duke parë këtë f...

Tuchel komenton largimin nga Bayerni: Nuk mendoj se jam unë problemi i vetëm!

0
Thomas Tuchel ka folur pas zyrtarizimit të ndarjes së tij me Bayern Munich në fundin e sezonit. Drejtuesit e klubit bavarez n...

Ten Hag me “dhimbje koke”, dëmtohet sulmuesi më në formë

0
Manchester United ka konfirmuar se Rasmus Hojlund do të mungojë të paktën 3 javë për shkak të një dëmtimi muskulor. Dëmtimi i...

Përgatitjet për sfidën me Shqipërinë në Europian, ja miqësoret që ka programuar Italia

0
Italia ka programuar disa miqësore në kuadër të përgatitjeve për Euro 2024. Të kaltrit janë pjesë e grupit B në Gjermani 2024...

Nagelsmann: Më shkarkuan nga Bayerni për shkak të xhaketës së kuqe

0
Trajneri i Gjermanisë, Julian Nagelsmann ka thënë se zgjedhjet e tij të veshjeve mund të kenë përshpejtuar largimin e tij nga...

Abissnet Superiore/ Java e 25-të, spikat dueli Dinamo-Vllaznia

0
Pas takimeve të para çerekfinale të Kupës së Shqipërisë që u zhvilluan në mesjavë, të dielën dhe të hënën do të luhet java e ...

Zjarri i frikshëm në pallatin në Valencia, shtyhet ndeshja ndaj ekipit të Uzunit

0
Federata e Spanjës ka pranuar kërkesën e Valencias për shtyrjen e ndeshjes si pasojë e zjarrit të rënë në një pallat në lagje...

Shorti i Conference League-s/ Spikatin Ajax-Aston Villa, Fiorentina me fat

0
Duele interesante në fazën e 1/8-ve në Conference League. Ajaxi i Amsterdamit do të jetë përballë ekipit anglez të Aston Vill...