Home Aktualitet Çfarë i tha A...

Çfarë i tha Aldi Rama policit pak sekonda para se ta qëllonte për vdekje

1218
0

Pas një informacioni të marrë, policia e Lezhës u nis dje për operacion në një parcelë kanabisi.

Nënkomisari Saimir Hoxha bashkë me dy pjesëtarë të patrullës kundër kultivimit të kanabisit shkoi menjëherë në vendngjarje.

Gjatë operacionit ata asgjesuan mbi 100 rrënjë kanabisi dhe më pas pikasën një automjet, brenda së cilit ndodheshin tre persona.

Pasi ndaluan mjetin, policia i kërkoi dokumentet shoferit dhe më pas zbritën edhe pasagjerët.

Ndërkohë, vrasësi i Hoxhës, Aldi Rama refuzoi të zbresë nga automjeti.

“S’ke shanse të më kontrollosh ti mua,” mësohet t’i ketë thënë Rama nënkomisarit, para se të nxirrte armën dhe ta qëllonte për vdekje.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit