Home ShowBiz Chiara Ferrag...

Chiara Ferragni i thotë “mirupafshim” Greqisë, me foto nga Shqipëria

21
0

Blogerja më e famshme në botë, Chiara Ferragni ka vizituar së fundmi Greqinë, ku ka prezantuar produktin e saj më të ri “Nespresso X Chiara Ferragni”.

Pas disa ditëve me diell në Athinë, blogerja është rikthyer në Itali, por pa harruar të falenderojë shtetin helen për ditët e mrekullueshme.

“Mirupafshim për tani Greqi! Kalova kohën më të bukur!”, shkroi ajo në një Instastory, ku duket bregdeti shqiptar. Në fotografinë e postuar prej saj duket Karaburuni, Vlora dhe një pjesë e bregdetit Jon.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit