Home Aktualitet Çifti gjerman...

Çifti gjerman mahnitet nga Veriu i Shqipërisë (video)

13
0
Edi Rama shkruan në facebook:
Faleminderit.
Çifti gjerman Manuela dhe Thomas Wagner pas vizitës në 2019 në Jug, këtë vit përmes pamjesh rrëfejnë pushimet në Veriun e Shqipërisë me Vlogun e tyre. Ata zgjodhën malin për të kaluar verë

(Ata e përshkruajnë si më poshtë Veriun e vendit)
***Qëndrojnë të lumtur dhe mirënjohës për të gjitha gjërat e mira që kanë në jetë dhe mbi të gjitha nuk e zbehin buzëqeshjen miqësore. Këtë imazh kemi për Shqipërinë.
“Shqipëri, ishte një kënaqësi e madhe që të takuam!”

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit