Home ShowBiz Çizme të gjat...

Çizme të gjata dhe fustan triko – kombinim i përsosur

192
0

Do të dëshironi ta vishni këtë kombinim çdo ditë

Çizmet e gjata deri mbi gju kanë qenë të popullarizuara për disa sezone, disa këshilla e të gjithë ekspertëve të modës është që t’i keni në veshjet tuaja.

Nëse i kombinoni me një fustan triko, do të kini një kombinim fenomenal veshjesh në të cilin do të ndiheni rehat dhe njëherësh do të dukeni elegante.

Ky stil është i përshtatshëm për raste të ndryshme, nga biznesi deri te takimet joformale

Po ju sjellim pesë veshje sipas propozimit tonë:

Kombinimi i kuq dhe kafe është një hit i qëlluar.


Çizmet e zeza janë gjithmonë në modë. Ky kombinim është perfekt për ditë të ftohta.


Të stilizuara si kjo, me siguri do të jeni në qendër të vëmendjes. E vetmja gjë që ju nevojitet janë çizmet me ngjyra të ndezura.

Shtoni një kapelë dhe në çast kombinimi do të bëhet më femërore.

Tonet e dheut janë një zgjedhje e sigurt. Këto ngjyra u rrinë vërtet mirë të gjithave

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit