Home ShowBiz Dafina Zeqiri...

Dafina Zeqiri dhe Yll Limani bëhen bashkë për këngën e verës, e zbulojnë me një foto misterioze

27
0

Artistët po nxjerrin këngët e verës. Një bashkëpunim është duke ardhur. Dafina Zeqiri dhe Yll Limani do të bashkojnë forcat. Dafina e njohur për zërin e saj të fuqishëm dhe Ylli i cili ka magjepsur tashmë me melodi të ndjeshme dhe tekste që prekin, janë të dy figura të dashura në skenën muzikore shqiptare. Bashkë, potenciali i tyre krijues premton të shndërrojë çdo projekt në një sukses të menjëhershëm.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit