Home Aktualitet “Dallën...

“Dallëndyshet” e para të linjës bashkiake të lundrimit turistik në liqenin e Shkodrës (VIDEO)

164
0

“Dhe me dallëndyshet e para të linjës bashkiake të lundrimit turistik, që janë rikthyer këtë pranverë në Liqenin e kryeqytetit të Veriut pas viteve ‘30 të shekullit të shkuar, falë mbështetjes së Fondit Shqiptar të Zhvillimit për bashkinë e rilindur të Shkodrës, ju uroj një javë të mbarë”, shkruan Kryeministri Edi Rama në një postim në rrjetet sociale.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit