Home Aktualitet Damian Gjiknu...

Damian Gjiknuri prezanton Taulant Ballën në Fier

63
0

Sekretari i Përgjithshëm në PS, Damian Gjiknuri prezanton ish-sekretarin e përgjithshëm Taulant Ballën si drejtues politik në qarkun e Fierit.

Pas takimit Gjiknuri poston foto dhe statusin e tij nga ky takim në Fier:

“Gjatë takimit me strukturat e Partisë Socialiste në Qarkun e Fierit ku prezantova Taulantin si drejtuesin e ri politik.
Theksova nevojën për të kryer një proces të plotë analize për rezultatin e zgjedhjeve të fundit parlamentare.
Padyshim, kemi mundësinë dhe duhet të arrijmë një rezultat edhe më të mirë në këtë qark duke nisur prej zgjedhjeve të ardhshme lokale të vitit 2023 e më tej ato parlamentare 2025″.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit