Home ShowBiz Debatet e Mer...

Debatet e Meritonit me Romeon, flet Ilnisa nga studio: Është nën dirigjimin e veglës (Egla)

389
0

Ish-banorja e ”Big Brother Albania Vip 3”, Ilnisa Agolli e cila u eleminua nga gara të shtunën, ka komentuar këtë Prime në debatet e forta të ndodhura së fundmi mes Meritonit dhe Romeos. Ajo tha se është tërësisht kundër Romeos, teksa e cilësoi atë si abuzuesin më të madh në lojë.

”Më vjen keq dhe nuk jam e bindur nëse kjo marrëdhënie ka qenë e vërtet. Në rastin konkret jo se jam me Meritonin, por jam kundra Romeos.

Si nuk është ndjerë dhe vënë re nga ana e tij se për hir të një lojë nuk duhet të kalojë limitet, ka shkelur me dy këmbët limitet. Për mua Romeo është abuzuesi më i madh në këtë lojë.

Nën dirigjimin e Veglës. Volteri thotë budallallëku qëndron njësoj, në kohët e sotme ndjek bigun, Romeon Eglën dhe Heidin. Nuk shkon askund përveçse pas. Kanë mbetur në vend”,-tha Ilnisa.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit