Home Aktualitet Dega e PD-së ...

Dega e PD-së në Kukës, feston në dy kampe të ndara

224
0

Me dy gishtat lart dhe me thirrjet “Luli Ik”, ish-presidenti Bujar Nishani u prit nga një pjesë e demokratëve në Kukës, në 31 vjetorin e themelimit të degës së kësaj partie në këtë qytet. Nishani tha se nuk ka asnjë hap pas.

Kur na ndajnë vetëm pak ditë nga protesta e thirrur nga grupi i Rithemelimit, Nishani i ftoi demokratët e Kukësit që të jenë në Tiranë për atë që ai e quan rikthim i selisë.

Pak metra më larg Pallatit të Kulturës, deputeti Flamur Hoxha dhe të tjerë mbështetës të Partisë Demokratike dhe Lulzim Bashës ishin mbledhur në një takim më formal.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit