Home Sporti Depay gjithmo...

Depay gjithmonë e më shumë bardhezi, oferta 6 milion euro për dy sezone

80
0

Premtimi që i ka bërë Juventusi sulmuesit holandez të Barcelonës, Memphis Depay, është 6 milionë euro për dy sezone.

I dalë jashtë projektit të Xavit, Barcelona kërkon ta largojë pa i paguar asnje qindarkë, por bomberi tulipan duket se nuk e pranon këtë propozim pa arkëtuar me parë diçka nga prishja e kontratës.

Depay është një objektiv i vjetër i bardhezinjve dhe duket se ky është momenti ideal për ta transferuar në Torino pas dështimit të pistës “Morata”.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit