Home Aktualitet Deputeti Hila...

Deputeti Hila fiton në Primaren e Vaut të Dejës, gati të dorëzojë mandatin

305
0

Deputeti i PD-së, Zef Hila është kandidati i Berishës për zgjedhjet lokale në Vaun e Dejës. Deputeti Zef Hila ka marrë një shumicë prej 743 votash, ndërsa kandidati i dytë Kolë Shaba ka marrë vetëm 117 vota. Si fitues në Primare, Hila pritet që të dorëzojë mandatin e deputetit dhe të vazhdojë garën për Bashkinë e Vaut të Dejës.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit